
Toelatingseisen:
geen
Stage:
tijdens deze opleiding hoef je geen stage te lopen
Startdatum:
woensdag 23 november 2011
Lestijden:
13.00 – 17.00 uur
Startdatum:
woensdag 16 mei 2012
Lestijden:
13.00 – 17.00 uur
Klimop-opleidingen is erkend door de Nederlandse Reanimatieraad

Lesgeld:
€ 50,00
Boek:
ca. € 8,00
In ons land worden elke week 300 mensen buiten het ziekenhuis plotseling getroffen door een hartstilstand. De meeste hartstilstanden vinden plaats in en rond het huis. Een hartstilstand is levensbedreigend, omdat de organen geen zuurstof meer krijgen. Direct beginnen met hartmassage en beademing = basale reanimatie door een partner, familielid, collega of toevallige getuige kan iemands leven redden.
Onmiddellijke alarmering van de ambulance is echter minstens zo belangrijk. De overlevingskansen van de meeste slachtoffers nemen sterk toe als er binnen zes minuten wordt gedefibrilleerd met de automatische externe defibrillator = AED.
Klimop-opleidingen Rotterdam wil zoveel mogelijk mensen bekend maken met Reanimatie en het bedienen van de AED en biedt haar cursisten en andere belangstellenden de mogelijkheid om zich hierin te bekwamen.
Voor meer informatie kun je kijken op de site van de Nederlandse Hartstichting.
Inhoud
Deze cursus bestaat uit het aanleren van de praktische vaardigheden van het reanimeren en het gebruik van de AED volgens de richtlijnen van de Nederlandse Reanimatieraad.
Examen
Bij afsluiting van deze cursus wordt een proeve van bekwaamheid afgenomen aan de hand van competenties voorgeschreven door de Nederlandse Reanimatieraad. Bij voldoende bekwaamheid ontvang je na afloop van de cursus het certificaat Hulpverlener Reanimatie en AED.
Inschrijving
Je kunt hier een inschrijfformulier downloaden.